עצרו הכל: מיתוג מעסיק בונים עם מומחים כמו Brainnu. הגיע הזמן להכיר

שוק התעסוקה חווה שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא באתגרים החדשים הניצבים בפני מעסיקים בכל הקשור ליכולת לשמר את מצבת העובדים הקיימת כמו גם לאתר בעלי מקצוע ("טאלנטים") לאיוש של משרות. הסיבות לכך רבות, אולם ניתן לומר כי בנייה של אסטרטגיה במבוססת על מיתוג מעסיק מהווה דרך מצוינת להתמודדות עם האתגרים בכל הקשור למצבת כוח האדם אך גם למיצוב של בית העסק אל מול המתחרים, בייחוד בשל הרצון של עובדים להשתייך למקומות עבודה מבוקשים שמצליחים להגיע לרשימה נחשקת של המקומות שהכי טוב לעבוד בהם. מהו מיתוג מעסיק וכיצד תוכלו לבנות אותו בצורה הטובה והמקצועית ביותר? זה הזמן להכיר את חברת הבוטיק Brainnu.

Brainnu – מיתוג מעסיק בהתאמה אישית

כאשר אנו מתייחסים למושג "מיתוג מעסיק" הכוונה היא לתהליך ארוך טווח שנועד לחזק את התדמית של הארגון הן בעיניי העובדים הקיימים והן בעייני עובדים פוטנציאליים. מדובר בתחום חדש יחסית אך כזה שמצליח לתפוס תאוצה, בייחוד על רקע השינויים בשוק העבודה וכן ההבנה כי שימור וגיוס של עובדים צריך להתבצע בהתאם לאסטרטגיה ברורה ובעלת השפעה לטווח הרחוק. מי שמתמחה בתחום מזה שנים רבות היא חברת Brainnu אשר מתמחה במיתוג  מעסיק בהתאמה אישית הלוקח בחשבון את הצרכים של הארגון ואת האלמנטים הייחודים לו, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של אסטרטגיה אותה מטמיעים כחלק מיצירה של מיתוג שהופך את מקום העבודה למקום נחשק שבו טוב לעבוד.

 

 

באמצעות הצוות המקצועי של החברה אשר מורכב כולו מנשות מקצוע בעלות ניסיון של שנים רבות בענף, תוכלו גם אתם לקבל מעטפת מלאה הכוללת את הבנת צרכי הארגון באמצעות איסוף של מידע המתבצע באמצעות בדיקה של פערים ולאחר מכן הגדרת ערך אשר תסייע לכם להעביר את החשיבות של הנושא גם לעובדים וגם למחלקת כוח האדם, חיבור של שותפים לתהליך לצד רתימה של כלל ההנהלה לטובת הקצאת משאבים, בהתאם למסגרת התקציב ועם שימת דגש על מעקב המתבצע גם לטווח הקצר וגם לטווח הרחוק בשביל להוביל למיתוג מעסיק מוצלח שיניב תוצאות.

האם מיתוג מעסיק מתאים לכל עסק?

שאלה שאתם בוודאי שואלים את עצמכם היא האם מיתוג מעסיק מתאים לכל עסק. התשובה היא כן, מאחר ומיתוג מהסוג הזה נועד להעלות את העסק או הארגון שלכם כמה שלבים קדימה ובכך למשוך את טובי אנשי המקצוע, כמו גם ליצור תהליך של שימור עובדים. שוק העבודה חווה טלטלות עזות שמשפיעות על כל ארגון, בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם מדובר בעסקים גדולים, ועל כן היכולת שלכם להתקדם ולהגשים את המטרות שלכם תלויה בין היתר גם במיתוג מעסיק אשר מהווה טכניקה מעולה ליצירה של מערך המאפשר לכם לקדם תהליכים למיתוג שיניבו בסופו של דבר תוצאות, גם בתוך הארגון וגם מחוצה לו.

לסיכום

באמצעות הצוות המקצועי של חברת Brainnu אשר עובדת ועבדה עם מיטב החברות בענף, גם אתם תוכלו לקדם את העסק או הארגון שלכם באמצעות מיתוג מעסיק בהתאמה אישית ועם שימת דגש על יחס אישי לכל אורך הדרך. עם ידע מעמיק בתחום וכן אסטרטגיה הלוקחת בחשבון את הצרכים הנדרשים שלכם, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מדויק המותאם בדיוק לעידן חדש שבמסגרתו כל בעל עסק צריך למתג את הארגון באופן שימשוך טאלנטים ואף יאפשר להפיץ את הבשורה גם מבחוץ, לטובת שימור העובד.

נגישות