רכב מנהלים: האם ליסינג תפעולי הוא הפתרון המתאים ביותר לארגונים ועסקים?

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקוש לשירות של ליסינג תפעולי בקרב חברות הייטק וארגונים גדולים. מחפשים רכבי מנהלים עבור העובדים שלכם? ליסינג תפעולי הוא הפתרון המושלם.

חברות הייטק וארגונים – ליסינג תפעולי הוא הפתרון עבורכן

אם יש בבעלותכם חברת הייטק או חברה גדולה שמעסיקה המון מנהלים, אנחנו מניחים שאתם זקוקים לפתרון רוחבי של רכב מנהלים לכולם. שירות ליסינג תפעולי מחברה מומלצת יכול להיות אחלה פתרון עבורכם, כי הוא מתאימה במיוחד לחברות גדולות וארגונים שמעוניינים להעביר את האחריות על ניהול צי הרכב שלהם למומחים חיצוניים, נדבר על כך כמובן בהמשך המאמר.

מה זה ליסינג תפעולי?

עסקת ליסינג תפעולי מאד דומה להשכרת רכב לזמן ארוך במהות שלה. במסגרת העסקה אתם בוחרים את רכב המנהלים מתוך מגוון הרכבים שמציעה החברה ואז מתחילים בתהליך בניית עסקת הליסינג. בדרך כלל משך העסקה הוא בין 36 ל-48 חודשים שבהם אתם מתחייבים לכמות קילומטרים ידועה מראש. במסגרת עסקת הליסינג הכל כלול בפנים, למעט הדלק כמובן.

בתום התקופה המדוברת אתם תוכלו לבחור האם להמשיך עם התכנית הקיימת או להשתדרג לרכב מנהלים אחר בעסקה חדשה. הגמישות הזו היא כמובן חשובה מאד כי היא משאירה את הכוח בידיים שלכם, אתם מחליטים מה אתם רוצים לעשות בסוף העסקה ובוחרים רק באפשרות שתעשה הכי טוב לחברה ולעובדים שלכם.

 

 

מה כוללת עסקת ליסינג תפעולי?

עסקת ליסינג תפעולי כוללת את כל השירותים הנלווים ואת כל ההוצאות הכרוכות, למעט הדלק כמובן. רכישה ושדרוג רכבים, תנאי תשלום חודשיים מותאמים לצרכים שלכם, ליווי ושירות לאורך כל התקופה, שירותי חילוץ וגרירה מכל מקום, אגרות רישוי שנתיות וכיסוי ביטוחי מלא, טיפולים שוטפים, תיקונים לא צפויים והעמדת רכב חלופי במקרה הצורך. כפי שאתם רואים, הכל כלול וזה כמובן מאד נוח. אתם יודעים שאתם נכנסים מראש לעסקה שמעניקה לכם שקט נפשי ובטחון וזה כמובן מרגיע מאד.

למה הליסינג התפעולי מתאים לעסקים וארגונים גדולים?

אם יצא לכם לנהל או לתחזק צי רכב שלהם לעובדים ולמנהלים שלכם, אתם ודאי מבינים כמה אנרגיה זה גוזל, שלא לדבר על האחריות שנמצאת על הכתפיים שלכם. זו בדיוק הסיבה שבגינה עסקת ליסינג תפעולי היא הפתרון המתאים ביותר לארגונים ועסקים כמוכם. כשאתם סוגרים ליסינג תפעולי אתם למעשה מעבירים את האחריות של ניהול צי הרכב של החברה למומחים חיצוניים. כך אתם יכולים למעשה להתעסק שליבת העסק שלכם, בדברים החשובים באמת ולא בכיבוי שרפות.

אנחנו מניחים שהעסק שלכם הוא תובעני מאד ואתם נדרשים לעשות לא מעט על מנת להגדיל את ההכנסות של החברה ולנהל לא מעט עובדים שנמצאים תחת האחריות שלכם. לכן, אתם צריכים לפנות לעצמכם את הזמן הדרוש לכך ולתת למומחים בתחום לעשות את העבודה עבורכם. זה בדיוק מה שעסקת הליסינג התפעולי מאפשרת לכם.

בנוסף חשוב לציין שמגוון הרכבים שהחברות השונות מציעות הוא בדרך כלל גדול מאד ולכם אין סיכוי שלא תמצאו בליסינג התפעולי רכב שאתם רוצים ולא יהיה קיים ברשימה. חברות הליסינג התפעולי מבינות את הצורך של חברות ההייטק והארגונים הגדולים ויודעות שבחירה של רכב יוקרה היא לא משימה פשוטה ולכן הן מתגייסות על מנת למלא את הצורך הזה ככל שניתן.

לסיכום

אתם מחפשים פתרון יעיל מאד לניהול צי הרכב שלכם בחברה ומחפשים רכבי מנהלים עבור המנהלים שלכם, אין ספק שליסינג תפעולי יכול להיות פתרון מושלם עבורכם.

נגישות