יש לכם מדפסת של HP? אתם חייבים להכיר את דיו XL

אם יש לכם מדפסת של HP ואתם מחפשים ראש דיו במחיר מנצח, הגעתם למקום הנכון. אתם חייבים להכיר את חברת דיו XL, חברה שממנה תוכלו לרכוש ראשי דיו איכותיים שיספיקו לכם לכמות גדולה יותר של דפים. אז למה שתרכשו מדיו XL? כל היתרונות.

דיו איכותי במיוחד

אם אתם מחפשים דיו איכותי למדפסת של HP, אתם במקום הנכון. בניגוד למתחרים שמוכרים ראשי דיו באיכות מאד נמוכה, כאלה שנמרחים על הדף ודוהים אחרי שבוע, ב- XL הסיפור הוא שונה לחלוטין. לחברת XL יש ראשי דיו איכותיים במיוחד וכשתדפיסו אתם ממש לא תזהו שמדובר בראש דיו תואם. על כך יוכלו להעיד אלפי הלקוחות של XL שנהנים בכל חודש מהמוצרים של החברה בכלל, ומראשי הדיו של HP בפרט.

כמות גדולה יותר של דיו

נכון, החברות המשווקות ממליצות לכם שלא לרכוש ראשי דיו לא מקוריים. למה? כי זה פשוט לא משתלם להן. אז הנה האמת, לא רק שראשי הדיו של חברת XL הם איכותיים יותר, כמות הדיו שיש בהם היא גם כפולה מזו שיש בראש הדיו המקורי. למשל, אם באמצעות ראש הדיו המקורי תצליחו להדפיס כמות של 360 דפים בשחור ו-200 דפים בצבעוני, באמצעות ראש הדיו של XL תוכלו להדפיס 500 דפים בשחור ו-600 דפים בצבעוני. זה כמובן חיסכון אדיר עבורכם, כך שאין לכם ממש מה להתלבט בנושא, גם אם אתם פרילנסרים שעובדים מהבית או סטודנטים שיש להם תקציב מוגבל.

מארזי חיסכון במחיר משתלם

אם כבר מחירים נוחים, אז למה שלא תרכשו את הדיו במארזים? ב- XL תוכלו למצוא מגוון רחב של מארזי חיסכון לראשי דיו. מארז חיסכון הוא מארז של זוג ראשי דיו או אפילו רביעייה, בין אם ראשים שחורים, צבעוניים או מארז מעורב. רכישה של מארז חסכוני משתלמת יותר ותחסוך לכם עשרות אחוזים בהוצאות על ראשי דיו למדפסת. בנוסף, כך אתם רוכשים כמות של ראשי דיו לתקופה ארוכה יותר במקום לבצע את הרכישה לעיתים תכופות.

יש לכם מדפסת של HP? אתם חייבים להכיר את דיו XL

מחירים מנצחים

מעבר למארזי החיסכון של XL, באתר תוכלו לרכוש את ראשי הדיו של HP במחירים נוחים במיוחד. אם תיכנסו לאתר תוכלו לראות שהחברה מציעה מבצעים משתלמים מאד כמו למשל 39% הנחה על סטים מלאים וראשי דיו תואמים של HP, 13% על טונרים שחורים תואמים ועוד. לכן, אם אתם מדפיסים בכמויות גדולות אתם חייבים למצוא מקום אמין שמוכר ראשי דיו איכותיים במבצעים נוחים, כך שהמחיר לא יבוא על חשבון האיכות. המבצעים מתעדכנים כל העת, מומלץ להציץ ולהתעדכן בהם.

שירות אישי ומקצועי

אנחנו מבינים, רכשתם מדפסת חדשה מהניילון והדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה להתקין ראש דיו לא מקורי שאולי יעשה לכם נזק למדפסת. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת XL שמציעה ללקוחות שלה ליווי אישי ושירות לקוחות מקצועי. תמיד תוכלו להתקשר לחברה ולשאול את כל השאלות שאתם רוצים לשאול על ראשי דיו לא מקוריים של HP.

הגורמים המקצועיים של חברת XL ישמחו לענות לכם על כל השאלות עד שתרגישו שאתם יכולים להיות בטוחים לרכוש את ראש הדיו ממנה. יתרה מכך, גם אם רכשתם ראש דיו ומשהו לא מסתדר לכם בהתקנה או בהדפסה, דיו XL תמיד תהיה כאן עבורכם.

לסיכום

אם יש לכם מדפסת של HP ואתם מחפשים ראשי דיו איכותיים במחירים מנצחים, אנחנו ממליצים לכם בחום לבצע את הרכישה בדיו XL.

נגישות