רעבים בזמן העבודה? 5 רעיונות למאכלים בריאים שאפשר לנשנש במשרד

רגע מוכר לכל עובד או עובדת הוא הרגע שבו הרעב מתחיל לדגדג ולהשפיע על היכולת להמשיך בסדר היום. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מנשנשים חטיפים, הגיע הזמן לנצל את ההזדמנות וליצור אורח חיים בריא ומאוזן המבוסס על הגעה מראש עם אוכל בריא שיכול לסגור לכם את הפינה במסגרת של יום עבודה. מהם חמשת המאכלים שאפשר לקחת למשרד? להלן הפרטים.

ג'וג'י ברי

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה אשר במסגרתה מזונות העל הופכים לחלק בלתי נפרד משגרת החיים והתזונה. מזון על שיכול להתאים מאוד לנשנוש במשרד הוא פרי הג'וג'י ברי אשר מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן, וזאת בשל היתרונות הבריאותיים אשר מיוחסים לו. ג'וג'י ברי באתר ויטה פלוס מאפשר ללמוד אודות היתרונות הללו, ובכך להוביל ליצירה של מענה שהוא בעל משמעות גם באספקט הבריאותי אבל גם באספקט של נשנוש שיוכל להתאים מאוד ליום עבודה ארוך במשרד.

 אגוזים ושקדים

נשנוש בריא שיכול להתאים מאוד בעבור עובדים שרוצים לסגור את פינת הרעב הם אגוזים ושקדים. ניתן לקנות חבילה של אגוזים ושקדים בכל חנויות הטבע או ברשתות השיווק, בעלות כספית נוחה לכל כיס ועם אפשרות גם לאחסן במשרד בכלי אטום, ובכך לשמור על הטריות לאורך זמן. מדובר בפצצת בריאות של ממש, כפי שניתן לקרוא בסקירה הבאה. מדובר בהזדמנות מעולה ליצירה של מענה בריאותי אשר תורם לתחושת השובע, כמו גם מעניק שפע של יתרונות בריאותיים.

ירקות חתוכים

רגע לפני שאתם יוצאים לעבודה, זה הזמן לחתוך לעצמכם ירקות מכל סוג – מלפפון, עגבניות שרי, גמבה ועוד, להכניס לתוך קופסה אטומה אשר שומרת על הטריות, ולקחת איתכם לעבודה. ברגע שאתם מרגישים שהרעב מתחיל לנקר, זה הזמן לשלוף את הקופסה ולהתחיל לנשנש את הירקות אשר עשירים בסיבים תזונתיים, חלבונים כמו גם חומצות אמינו אשר חיוניות לבריאות, לצד יכולת להגביר את רמת השובע.

 

 

אדממה

נשנוש המוכר מעולם הברים בדמות אדממה יכול להתאים מאוד כנשנוש בעבודה, וזאת בשל פולים טריים אשר עשירים בחלבון, נוגדי חמצון וסיבים תזונתיים אשר תורמים לתחושת השובע באופן משמעותי. את האדממה ניתן להכין מראש בבית או במשרד בפרק זמן של מספר דקות בלבד, כאשר רצוי לאכול אותם כאשר הם טריים וחמים, וללא תוספת של מלח.

טונה

אם אתם רוצים ארוחת ביניים קלילה, מהירה ועשירה בחלבון, הנשנוש שהכי יכול להתאים לזה היא הטונה. ניתן לרכוש טונה בכל רשתות השיווק בישראל ולאכול אותה ישירות מהקופסה, או להניח אותה על גבי פריכית ביחד עם פרי. מדובר בדרך מעולה לנצל את היתרונות הבריאותיים המיוחסים לטונה ואשר כוללים בין היתר אשלגן, ויטמנים כמו גם נוגדי חמצון המצויים בטונה, אולם שימו לב כי אתם בוחרים בטונה על בסיס מים, ולא על בסיס שמן.

לסיכום

מרגישים שהרעב מקשה עליכם להמשיך ביום העבודה? זה הזמן להיעזר בסקירה אותה הצגנו לכם כאן, מתוך מטרה להוביל לניצול מיטבי של נשנושים בריאים שאותם אפשר להכין מראש בבית, ולהביא איתכם לעבודה. מדובר בחיסכון משמעותי גם מבחינת הקלוריות אבל גם מבחינת היכולת להוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו תוכלו לסגור את הפינה של הרעב, ולנצל במקביל את היתרונות הבריאותיים של הנשנושים אותם הצגנו לכם כאן.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות