שירותי מזכירות במיקור חוץ: האם זה מתאים לעסק שלי?

כיום העולם העסקי מתקדם, משתנה ובעיקר מתייעל, כך ששירותי מיקור חוץ מהווים נדבך משמעותי ומחזיקים בלא מעט יתרונות מרכזיים. מבקשים ליישר קו ובו זמנית להתייעל? מוזמנים להכיר את סך היתרונות שמעניקים שירותי מזכירות במיקור חוץ! מוזמנים להבין שאין זה תמיד משתלם לעשות הכול לבד. מוזמנים לבחון האם גם עבור העסק שלכם מדובר בסיוע משמעותי – מוזמנים להכיר לעומק מה שירותי מיקור חוץ בתחום המזכירות יודעים להציע, ובמקביל מדוע לא פעם מדובר בשירות שנמצא כעדיף (לעומת העסקה בהיקף מלא).

לא רוצים לאבד לקוחות? קבלו עזרה!

בין אם יש לכם עסק שמורכב מחמישה אנשים ובין אם יש לכם עסק שמושתת רק על אדם אחד, בהחלט יש טעם לשקול להיעזר בשירותי מזכירת במיקור חוץ. מדוע? כיוון שהרבה פעמים אנשים לוקחים על עצמם יותר מדי משימות, כך שבסוף היום הם פשוט מפשלים. שוכחים לגבות תשלום. שוכחים לחזור אל לקוחות. שוכחים לשלוח הצעת מחיר. לא מוצאים זמן לענות לטלפונים. מבלבלים בין מפרטים וכדומה. מכאן שאם לא רוצים לאבד לקוחות ואם כן רוצים להרוויח את המרב, בהחלט יש טעם לקבל סיוע ממוקד. ראוי להבין ששירותי מזכירות יכולים לחסוך כסף וכוח אדם. כסף כיוון שהשירות מסייע לסגור יותר עסקאות ולגבות כראוי חובות, וכוח אדם כיוון שמשלמים רק בהתאם לצורך, כלומר אין הכרח להעסיק מזכירה לאורך כל השנה, אלא רק עבור תקופה מסוימת שנחשבת עמוסה.

היתרונות של שירותי מזכירות במיקור חוץ

חיסכון משמעותי

משלמים רק על השירות הנחוץ, כאשר השירות מתומחר לפי שעה. מכאן שבין היתר נמנעים מתשלומים משלימים, כגון מס בריאות וכדומה.

זוכים לייעל את העבודה

סיוע מקצועי מאפשר להתמקד במשימות החשובות ולהשאיר את הניהול השגרתי לעובד שמתמחה בתחום ושזמין לו באופן מלא.

 

 

נהנים משירות מעולה

העובדה שלא נחתם חוזה עבודה, מצריך את העובדים שמועסקים בשיטת מיקור חוץ להוכיח את עצמם לאורך כל הדרך.

לא מוותרים על סיוע מקצועי

אין לכם כסף כדי לשכור עובד נוסף, אך כן זקוקים לקבל עזרה? זוהי בדיוק המהות של שירותי מיקור חוץ.

אין צורך להשקיע זמן בראיונות

כל עוד פונים לחברת מיקור חוץ שבין היתר מעסיקה מזכירות, ניתן לדעת מראש שהשירות יהיה ברמה גבוהה, וזאת כי הסינון כבר נעשה ואף הועברה הכשרה ראויה.

לא מבזבזים על שכירות ורכישת ריהוט

כיוון ששירותי מזכירה בשיטת מיקור חוץ אינם מתבצעים ישירות מבית העסק, אין צורך להשקיע בפינת עבודה במשרד עצמו, כך שבין היתר אין צורך להגדיל את המשרד.

אלו שירותים מזכירה במיקור חוץ מספקת?

אז בין אם מנהלים עסק בתחום הטכנולוגיה לאורך שנים, ובין אם חדשים בתחום, מוזמנים להביט פנימה ולבחון האם גם אתם יכולים לקדם את העסק באמצעות שירותי מיקור חוץ. לא בטוחים לגמרי מה השירות יודע להעניק? ובכן כל מזכירה עשויה להעניק שירותים מעט שונים, אך באופן כללי ניתן לצפות להרוויח מהשירותים הבאים: מענה לשיחות טלפון, תיאום פגישות, שליחת הודעות, הוצאת חשבוניות, תקשורת עם ספקים, תיאום פגישות ואף טיפול בשלל משימות שוטפות. נשמע כמו שירות שהייתם יכולים להיעזר בו? הגיע הזמן לבחון מהי העלות עבור שעת עבודה, ואף האם בתקופה הנוכחית השירות הוא בדיוק הסיוע שנחוץ עבורכם. לסיכום נציין שמדובר בשירות שבעיקר מתאים לעסקים קטנים ובינוניים – עסקים שקורסים תחת עבודה, אך שלא יכולים להרשות לעצמם לשכור מזכירה באופן שוטף. בהצלחה!

נגישות