האתר שלכם זקוק למתיחת פנים? web3d היא הכתובת שלכם

כיום, קל מתמיד להקים אתר אינטרנט, שעושה רושם ראשוני טוב. תמונות יפות מאוד, רקעים מוכנים, ואפילו סרטונים מרשימים, זמינים במבחר רחב. אבל כמה שניות יארך הרושם הטוב הזה? האם ותוך כמה זמן הוא ייהרס? עיצוב איכותי של אתר, הולך הרבה יותר רחוק מאיסוף ובחירת תמונות יפות. חשוב מכך – העיצוב הוא לא נושא אסתטי בלבד, אלא לפני הכול נושא עסקי. מה כל זה אומר בפועל, עבור בעלי אתרים שמקימים אתר חדש או רוצים לבצע "מתיחת פנים" לאתר קיים?

עושים את העבודה

כל מי שגלש לאתר מוביל, בוודאי התרשם שמדובר באתר שנראה טוב ושהוא גם יעיל למדי. אתר ש"עושה את העבודה" היטב, בנישה תחרותית. למשל אתר אמאזון. חברת בניית האתרים Web3d, דוגלת בגישה לפיה אתרים מעוצבים ויפים, הם אתרים אשר "עושים את העבודה". תוכלו להתרשם מכך ישירות, בגלישה אל דוגמאות מתיק העבודות של החברה. שני אלה – מראה האתר ותפקודו, הולכים יד ביד. כך גם עיצוב ממשק המשתמש (UI – User Interface) וחוויית המשתמש (UX – User Experience). במה זה מתבטא?

חשיבות העיצוב

עיצוב איכותי לאתר אינטרנט, מספק תועלות רבות, בהן:

רושם ראשוני

בדומה לכניסה למבנה העסק, העמוד הראשי של האתר (או עמוד אחר שדרכו גולש אמור להיכנס), משאיר רושם ראשוני מסוים. רושם זה, יכול וצריך לעודד את הגולשים שאתם מעוניינים בהם, להישאר באתר.

מיתוג ותדמית

הרושם הראשוני גם צריך להיות עקבי עם מיתוג ותדמית העסק ואף לחזק אותם.

יעילות שימוש באתר

הגולש צריך למצוא בקלות את מה שהוא מחפש ולבצע באתר בקלות כל פעולה אחרת שדרושה לו. עיצוב איכותי יסייע לו בכך, יתרום לצמצום נטישת לקוחות ויקדם שימור לקוחות. ככל שהאתר גדול ומורכב, כך היבט זה עשוי להיות משמעותי יותר.

מיצוי פוטנציאל מכירות

באופן ספציפי, עיצוב עשוי לתרום בדרכים שונות למיצוי פוטנציאל המכירה, באתר מכירות. נקודה זו ממחישה היטב, את התועלת בשירותי עיצוב מקצועיים. אתם משקיעים פעם אחת (בעיצוב) ומחזירים את ההשקעה לאורך זמן (בשיפור ההכנסות מהאתר).

האתר שלכם זקוק למתיחת פנים? web3d היא הכתובת שלכם

הצורך באפיון

בפועל, כאשר ניגשים לעיצוב או "מתיחת פנים" לאתר, הדבר יתבטא לבסוף במסמך אפיון. זהו מסמך מפורט ומסודר מאוד, שיהווה נקודת מוצא משותפת, עבור כל הגורמים שעוסקים בפרויקט. הוא יבטיח ככל הניתן, שלא תהיינה אי הבנות בהמשך. נזכיר, כי אתר בעצם משלב שיקולים עסקיים, אסתטיים וטכניים. כך שללא אפיון, יש פוטנציאל לא קטן להתנגשויות אינטרסים ולאי הבנות. עבודה מסודרת לפי נהלים ובסיוע אפיון ראשוני, היא מסימני ההיכר של מקצוענים. מומלץ להשקיע בשלב זה ככל הנדרש, מאחר שהוא עשוי גם לחסוך לכם בהמשך וגם להתבטא באיכות התוצאה הסופית.

עוד על החברה

web3d הוקמה ב-1997 והייתה בין חברות בניית האתרים הראשונות בארץ. החברה מעסיקה מעל לעשרים מומחים שונים, במגוון תחומי מקצוע. זאת, כולל מומחי דיגיטל, אסטרטגיה ופיתוח עסקי, ארט דיירקטורים וגרפיקאים, אנימטורים ותלתיסטים, מאפייני מערכות מידע, מפתחים, וובמאסטרים ומומחי SEO. היא מציעה שירותי עיצוב וגרפיקה, אפיון ממשקי משתמש וחוויית משתמש (UI/UX), מגוון פתרונות מולטימדיה, כולל מצגות עסקיות, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ואנימציה. כמו כן, web3d עוסקת בהקמת אתרים ומערכות Web, אחסון ותחזוקת אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי.

לסיכום

לבעלי אתרים חשוב ומומלץ להשקיע בעיצובם האיכותי. אם עדיין לא עשיתם זאת, תוכלו לקבל הערכת מצב לגבי אתרכם אצל מקצוענים בתחום זה. בהמשך לה, ניתן יהיה לשפר את עיצוב האתר וכתוצאה מכך, למקסם את פוטנציאל התועלת העסקית ממנו.

 

נגישות